Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu.
Możesz zablokować‡ pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
Wię™cej informacji w Polityce Prywatności tej strony.
Zamknij

Regulamin

 

I. Ogólne postanowienia

Dokonanie zakupu jest równoznaczne z zaakceptowaniem wszystkich postanowień niniejszego regulaminu. 
Ceny produktów umieszczone w sklepie podane są w PLN i są cenami brutto (zawierają 23% podatek VAT), nie obejmują kosztów wysyłki. Ceny podane przy towarach są obowiązującymi w chwili zamówienia. 
Złożenie zamówienia jest prawnie wiążącą umową kupna-sprzedaży.

II. Warunki zamówienia i sprzedaży

Warunkiem dokonania zakupu w sklepie jest podanie danych osobowych oraz poprawnego adresu wysyłki.

Aby można było zrealizować zamówienie, Kupujący musi wpłacić pieniądze na konto Sprzedającego. Gdy tylko sprzedający otrzyma informację o przelewie, rozpoczyna realizację zamówienia, informując o tym Kupującego.

Po skompletowaniu zamówienia, towar zostaje wysłany do Kupującego 

Standardowo zamówiony towar wysyłamy do 5 dni roboczych (pon-pt) po zatwierdzeniu zamówienia do realizacji. W przypadku przekroczenia tego terminu informujemy klienta o późniejszej wysyłce. Maksymalny czas od zatwierdzenia zamówienia do wysyłki to 14 dni roboczych. Nie ponosimy odpowiedzialności za nieterminowe dostarczenie przesyłki przez firmę kurierską.

 

W przypadku stwierdzenia uszkodzenia przesyłki prosimy o jej otwarcie w momencie odbioru w obecności kuriera. W razie stwierdzenia uszkodzenia produktu wewnątrz opakowania prosimy o spisanie protokołu uszkodzenia przesyłki (druki protokołów znajdują się w posiadaniu kuriera) oraz o jak najszybsze poinformowanie Sklepu o zaistniałej sytuacji.

 

III. Postanowienia końcowe

Korzystanie ze sklepu MISSHA oznacza akceptację niniejszego regulaminu. 
We wszystkich sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego. 
W razie wątpliwości prosimy o kontakt mailowy za pomocą formularza kontaktowego lub telefoniczne pod nr: (+48) 883 993 585

Właściciel sklepu internetowego MISSHA zastrzega sobie prawo dokonywania zmian w niniejszym regulaminie bez konieczności powiadamiania użytkowników.

Regulamin zwrotów i anulacji

1. Odstąpienie od umowy i zwrot towaru przebiegają zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2014 r. poz. 827). Konsument może odstąpić od umowy zwartej ze Sprzedającym na odległość bez podania przyczyny w ciągu 14 (czternastu) dni od zawarcia umowy składając stosowne oświadczenie na piśmie oraz odesłanie towaru w stanie nienaruszonym, bez śladów używania, kompletnego, z oryginalnymi metkami oraz dołączonym dowodem zakupu (paragon lub faktura).

2. Wszelkie zwroty wysyłane na koszt firmy MISSHA nie są przyjmowane. Nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem.

3. W razie odstąpienia od umowy umowa jest uważana za niezawartą, a Konsument jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. Odstąpienie od umowy i zwrot towaru są możliwe, gdy towar nie nosi śladów użytkowania, jest kompletny i nie został w żaden sposób zniszczony. Posiada metkę. Zwrotu towaru należy dokonać na adres Sprzedającego

4. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru, która zostanie przelana na rachunek banku wskazanego przez Kupującego. Cena towaru zostanie zwrócona w ciągu 5 dni roboczych od dnia otrzymania przesyłki wraz z oświadczeniem o odstąpieniu od umowy. Koszt przesyłki towaru między stronami nie podlegają zwrotowi. W przypadku braku wskazania przez Kupującego sposobu zwrotu ceny towaru, kwota zostanie wrócona przekazem pocztowym na adres Kupującego.

Warunki reklamacji: 
Jeżeli zamówiony produkt nie jest zgodny ze specyfikacją zamówienia, lub posiada wady, sklep po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji wymieni wadliwy produkt na nowy lub zwróci jego równowartość. 
Reklamacja zakupionego produktu jest możliwa jedynie wówczas, gdy był nieużywany, jest kompletny i nieuszkodzony przez klienta.

WYMIANA

1. Kupujący ma prawo do dokonania wymiany zakupionego w naszej firmie towaru,
w terminie do 14 dni od momentu jego otrzymania (PROSIMY o sprawdzanie terminu).

2. Nie przyjmujemy towarów w celu dokonania ich wymiany / zwrotu :
- przesłanych po w/w terminie
- noszących ślady użytkowania

3. Zakupiony towar w celu jego wymiany / zwrotu należy odesłać na adres :

MISSHA CLOTHES
ul. Solskiego 10,
82-200 Malbork
z dopiskiem "WYMIANA" lub "ZWROT"

Do odsyłanego towaru, w celu jego wymiany, należy dołączyć protokół zwrotu/wymiany,
na której Kupujący wpisuje :
- nazwę towaru oraz rozmiar, na który mamy dokonać wymiany
- pełen adres na który mamy odesłać wymieniony towar :
* imię i nazwisko
* ulica wraz z nr domu
* kod pocztowy miejscowość
- nr telefonu kontaktowy